100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

våre prosjekter

Avansert internasjonal produksjonsteknologi og høy kvalitet

om oss
_W2A2318

Topticom ble grunnlagt i 2014 og står for Top Optic Communication, og dette er vår visjon som ledet og inspirerte oss siden grunnleggelsen. Etter mer enn 5 års rask vekst har vi bidratt til å bygge et raskt og sikkert nettverk over hele verden ved å tilby pålitelig transceiver av høy kvalitet.
Vi tilbyr en rekke kompatible OEM-kompatible sendere, for eksempel 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. Vi fokuserer på og følger opp den teknologiske utviklingen slik at vi kan tilby deg de mest oppdaterte produktene for å hjelpe deg med å akselerere markedsandelen med strategiske produkter.

se mer