page_banner

Produkter

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 km DDM DFB optisk transceiver

Kort beskrivelse:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 er en fire-kanals, pluggbar, parallell optisk sender / mottaker og designet for 100G CWDM-applikasjon med FEC, Datacenter og Enterprise-nettverk og andre optiske lenker. De er i samsvar med SFF-8636-spesifikasjonen, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 og Telcordia GR-468-CORE. De optiske mottakerne oppfyller kravet til RoHS.


Produkt detalj

produktbeskrivelse

100G QSFP28 integrerer fire datafelt i hver retning med 100 Gb / s båndbredde. Hver bane kan operere på 25,78125Gb / s opptil 2 km for G.652 Single Mode Fiber (SMF). De sentrale bølgelengdene til 4CWDM-kanalene er 1271nm, 1291nm, 1211nm og 1331nm.

Produktfunksjon

Opptil 25,78125Gbps Datahastighet per kanal
Opp til å nå 2 km for G.652 SMF
4 DFB-basert CWDM ukjent sender
4 kanaler PIN-bildedetektor
Varmt pluggbar QSFP28 formfaktor
Dupleks LC-beholder
Interne CDR-kretser på både mottaker- og senderkanaler
Støtt CDR bypass
Innebygde digitale diagnostiske funksjoner
Lavt strømforbruk <3,5 W.
Driftstemperatur: 0 ~ + 70 ° C

applikasjon

100G CWDM4 applikasjoner med FEC
Datasenter og Enterprise nettverk
Andre optiske lenker

Produkt spesifikasjon

Parameter

Data

Parameter

Data

Formfaktor

QSFP28

Bølgelengde

1310nm

Maks datahastighet

103,1 Gbps

Maks overføringsavstand

2 km

Kontakt

LC tosidig

Media

SMF

Sendertype

DFB-basert LAN-WDM

Mottakertype

PIN-kode

Diagnostikk

DDM støttes

Temperaturspenn

0 til 70 ° C (32 til 158 ° F)

TX Strøm hver fil

-6,5 ~ 2,5 dBm

Mottakerens følsomhet

<-10dBm

<-10dBm

Strømforbruk

3,5W

Utryddelsesforhold

3,5 dB

1

Kvalitetstest

2

TX / RX Signal Quality Testing

3

Rate Testing

4

Optisk spektrumtesting

5

Senstivity Testing

6

Pålitelighet og stabilitetstesting

Endface Testing

xinfu

Kvalitets sertifikat

safd (2)

CE-sertifikat

safd (3)

EMC-rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optisk transceiver