page_banner

Produkter

10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optisk transceiver

Kort beskrivelse:

10 Gb / s forbedret liten formfaktor Pluggbar SFP + -mottakere er designet for bruk i 10-Gigabit Ethernet-koblinger opptil 20 km over enkeltmodusfiber. De er i samsvar med SFF-8431, SFF-8432 og IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, og 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnostikkfunksjoner er tilgjengelige via et 2-leder serielt grensesnitt. De optiske mottakerne oppfyller kravet til RoHS.


Produkt detalj

produktbeskrivelse

10 Gb / s forbedret liten formfaktor Pluggbar SFP + -mottakere er designet for bruk i 10-Gigabit Ethernet-koblinger opptil 20 km over enkeltmodusfiber. De er i samsvar med SFF-8431, SFF-8432 og IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, og 10G Fibre Channel 1200-SM-LL-L Digitale diagnostikkfunksjoner er tilgjengelige via et 2-leder serielt grensesnitt. De optiske mottakerne oppfyller kravet til RoHS.

Produktfunksjon

Single Mode fiberoverføring
SFP flerkildepakke med LC-beholder
Opptil 10 Gb / s datalinker
Hot-Pluggable kapasitet
Enkelt + 3,3 V strømforsyning
I samsvar med spesifikasjonene for IEEE802.3Z
I samsvar med Bellcore TA-NWT-000983
Øyesikkerhet designet for å møte laserklasse 1, i samsvar med IEC60825-1

applikasjon

Gigabit Ethernet
Fiberkanal
WDM-applikasjon

Produkt spesifikasjon

Parameter Data Parameter Data
Formfaktor SFP + Bølgelengde 1310nm
Maks datahastighet 10 Gbps Maks overføringsavstand 20km
Kontakt Tosidig LC Media SMF
Sendertype 1310nm DFB Mottakertype PINTIA
Diagnostikk DDM støttes Temperaturspenn 0 til 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX Strøm hver fil -4 ~ + 2dBm Mottakerens følsomhet <-14dBm
<-14dBm Strømforbruk 3,5W Utryddelsesforhold

4 dB

1

Kvalitetstest

2

TX / RX Signal Quality Testing

3

Rate Testing

4

Optisk spektrumtesting

5

Senstivity Testing

6

Pålitelighet og stabilitetstesting

Endface Testing

xinfu

Kvalitets sertifikat

safd (2)

CE-sertifikat

safd (3)

EMC-rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optisk transceiver