page_banner

Produkter

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 km DDM DFB LC optisk transceiver

    SFP28-mottakerne er høyeffektive, kostnadseffektive moduler som støtter datahastighet på 25 Gbps og maksimal lenklengde på 10 km på SMF. Den er designet for 25GBASE-LR Ethernet og 25.78125 Gb / s enkeltfelt 100GE LR4. De er i samsvar med SFF-8402 og SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 og IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR del 15, klasse B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optisk transceiver

    SFP28 transceiver er en veldig kompakt optisk transceiver-modul som konverterer 25Gbit / s seriell PECL eller CML elektriske data til seriell optisk data som er i samsvar med 25GBASE-SR-standarden. Den er designet for høyhastighets lagringsnettverk, krysskobling av dataklynger, tilpassede høyhastighetsdatarør og inter-rack-tilkobling. De er i samsvar med SFF-8431, SFF-8432 og IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28-transceivere er designet for bruk i Ethernet-koblinger opptil 25,78 Gb / s datahastighet og opptil 10 km koblingslengde. De er kompatible med SFF-8472, og er kompatible med SFF-8432 og gjeldende deler av SFF-8431. De optiske mottakerne oppfyller kravet til RoHS.