page_banner

Produkter

25 Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 km DDM EML Duplex LC optisk transceiver

Kort beskrivelse:

SFP28 LAN-WDM-modulen er kompatibel med SFF-8431, SFF-8432 og IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Digitale diagnosefunksjoner er tilgjengelige via et 2-leder serielt grensesnitt, som spesifisert i SFF-8472. Den optiske senderen er i samsvar med RoHS-kravet.


Produkt detalj

Produktbeskrivelse:

25G LAN WDM er en veldig kompakt optisk transceiver-modul og har 12 bølgelengder. LAN-WDM EML-senderen og APD-mottakeren gir overlegen ytelse for Ethernet-applikasjoner på opptil 10 km koblinger på SMF.

Produktfunksjon

Driftsdatahastighet på opptil 25 Gbps
LAN-WDM EML kjølelaser og APD-mottaker
SFP28-fotavtrykk som kan plugges inn
Innebygde digitale diagnostiske funksjoner
Enkelt + 3,3V strømforsyning
Effektavfall mindre enn 2,0 W.
Intern CDR på både sender- og mottakerkanal
Støtt CDR bypass
SFP28 MSA-pakke med LC-kontakt
Veldig lav jitter
Svært lav EMI og utmerket ESD-beskyttelse
RoHS-kompatibel

applikasjon

25GBASE-LR 25G Ethernet
25,78125 Gb / s LAN-WDM
CPRI / eCPRI
Annen optisk lenke

Produkt spesifikasjon:

Parameter Data Parameter Data
Formfaktor SFP28 Bølgelengde LANWDM
Maks datahastighet 25.78125 Gbps Maks overføringsavstand 10km
Kontakt Tosidig LC Media SM
Sendertype LANWDM EML Mottakertype APD
Diagnostikk DDM støttes Temperaturspenn 0 til 70 ° C
TX Strøm hver fil -2 ~ + 6dBm Mottakerens følsomhet <-19.5dBm
<-19,5 dBm Strømforbruk 2W Utryddelsesforhold

6 dB

1

Kvalitetstest

2

TX / RX Signal Quality Testing

3

Rate Testing

4

Optisk spektrumtesting

5

Senstivity Testing

6

Pålitelighet og stabilitetstesting

Endface Testing

xinfu

Kvalitets sertifikat

safd (2)

CE-sertifikat

safd (3)

EMC-rapport

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25 Gb / s SFP28 CWDM 40 km DDM EML Duplex LC optisk transceiver

  • 25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 km DDM EML Duplex LC optisk transceiverProdukt